Kurzy kváskového pečenia

Kurzy kváskového pečenia

Kurzy kváskového pečenia

Milí moji priaznivci, veľmi ma teší Váš záujem o moje pečenie a o kurzy, ktoré organizujem.  Ja sama som absolvovala niekoľko domácich i zahraničných kurzov, na ktorých som získala nielen vedomosti, ale i zručnosti, ktoré ma posunuli ďalej. Ale kurzy nie sú len o tom,  že sa tam naučíte to, čo Vám chýba k dokonalému pečeniu, ale tiež o ľudských kontaktoch, nových priateľstvách a zážitkoch.

A preto moje kurzy sú zamerané práve na to, aby ste sa na nich nielen veľa naučili, ale aby ste na ne radi spomínali, prípadne sa ešte na nejaký iný aj vrátili.

Keďže ale nie je v mojich silách všetkým vyhovieť a organizovať toľko kurzov, o koľko je záujem  a taktiež v dnešnej dobe, kedy sa viac kontaktujeme online,  mám pre Vás pripravené nielen bežné kurzy, ale aj online kurzy, ktoré sa tiež veľmi rýchlo plnia.  Tieto kurzy potešia aj tých, ktorí nemôžu vycestovať tam, kde sa kurz organizuje.

Zo širokej ponuky takmer z každej oblasti sú pripravené tiež kurzy pre jedného účastníka, alebo pre skupinu, ktorú si vytvoríte sami so svojim priateľkami-priateľmi.  Aj pri tomto kurze viete zažiť atmosféru ako pri bežných kurzoch, lebo sa navzájom všetci vidíme a počujeme a môžeme spolu komunikovať.  Prvé takéto kurzy už máme za sebou a bola na nich veľmi priateľská a veselá atmosféra.

Okrem spomínaných kurzov máte na výber z mnohých iných a celú ponuku

Kurzy kváskového pečenia

Ak je náhodou kurz, na ktorý ste sa chceli prihlásiť už obsadený, neváhajte sa na mňa obrátiť a v prípade väčšieho záujmu o niektorý z kurzov, ktoré sú v ponuke vypíšem nový termín.  Budem sa snažiť Vám vyjsť všetkým v ústrety.

Teším sa na Vás a budem Vám k dispozícii nielen počas kurzov, ale i po ich absolvovaní, ak budete mať akýkoľvek problém, s ktorým budete potrebovať pomôcť.

Želám Vám krásny deň a príjemné čítanie na mojom blogu.

Petronela

Komentáre (4)

 • Gabika 25. júna 2020

  Tak tento kurz s Petrou musíte zažiť❣️Neskutočná atmosféra, skvela partia ľudí a pečenie s LÁSKOU. Dakujem za víkend. Bol to zážitok, odporúčam,💯

 • Beáta Balážová 24. júna 2020

  Neviete si predstaviť moje obavy, po prihlásení sa na kurz (som staršia, zdravotne nie v najlepšej kondícii) ale veľmi som chcela, tak som to dala…
  Moje obavy odišli do nenávratna hneď s privítaním🤗
  To nebol kurz, to bola návšteva v kuchyni SKVELEJ ŽENY💃
  Nové poznatky, priateľstvá úžasná atmosféra🥖🥔🥐🥨🍕🍞🎂🧁☕️🥂🍾
  Dva dni po ktorých sa ťažko odchádzalo🤷‍♀️
  Peťka patrí Ti veľké ĎAKUJEM❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Pridať komentár