Online kurzy

Online kurzy

Keďže je stále väčší dopyt po kurzoch,  a nie všetci, ktorí ma oslovujú môžu vycestovať na kurz za mnou, rozhodla som sa Vám takýmto spôsobom vyhovieť a pripravila som si pre Vás online kurzy, ktorých ponuku nájdete v sekcii my Kitchen school.

Snažila som sa ponuku urobiť tak, aby ste si všetci našli ten svoj kurz, prípadne kombináciu kurzov, ktoré Vám vyhovujú.

V ponuke je kurz pre uchádzača, ktorý by ho chcel absolvovať one to one, teda by bol jediným účastníkom a venovala by som sa len jemu.

Taktiež je možné absolvovať kurz v skupine 4 kamarátok-kamarátov, ktorí sa rozhodnú takto skupinovo sa zapojiť.

A ďalšie kurzy sú pre jednotlivcov. Kurzu sa zúčastní maximálne 4-6 osôb

Kurzy budú prebiehať interaktívne v aplikácii Zoom, alebo podobnej aplikácii, kde sa všetci navzájom uvidíme a budeme spolu komunikovať ako keby sme boli osobne na kurze a budem sa Vám môcť maximálne venovať.

Novinkou je aj online kurz, ktorý si môžete zakúpiť a dostanete prístup na videokurz, ktorý si môžete prehrávať koľkokrát chcete a vracať sa k tomu, čo Vám robí problém.  Vybrať si budete môcť z rôznych videokurzov podľa ponuky.

Dúfam, že Vás moja ponuka oslovila a teším sa na online stretnutie s Vami.

Komentáre (4)

  • Maria Tinath 23. augusta 2020

    👍😘❤️

  • Martina Juklova 11. mája 2020

    Dobrý vecer,
    neviem nájsť tu ponuku na dvojdňový kurz pečenia . Aké sú termíny a kde to je? A co je predmetom kurzu? Dakujem za odpoved.
    Martina

Pridať komentár